Moje Małe Dzieła

Moje Małe Dzieła

Translate

piątek, 15 kwietnia 2016

Pamiątka Sakramentu Bierzmowania II

Witam serdecznie. Jak już wykonałam pierwszą kartkę z okazji bierzmowania, to idąc za ciosem powstała następna. Oczywiście motyw podobny i chyba najbezpieczniejszy w tym temacie. Przynajmniej na razie nie będę eksperymentować. Miłego oglądania Wam życzę :)

czwartek, 14 kwietnia 2016

Pamiątka Sakramentu Bierzmowania

Witam serdecznie. W scrapbooking bawię się już od 12.02.2013, czyli jakieś ponad 3 lata. Ale nie miałam jeszcze okazji zrobić Pamiątki Sakramentu Bierzmowania. Temat trudny, bo dla mnie to całkowita nowość. Kartkę oczywiście wykonałam, wyszła bardzo delikatna w kremowych kolorach.
Siadając do pracy, nigdy nie wiem czym to się skończy. Koncepcja zmienia się kilka razy, albo zrywam wszystko i targam, jeśli mi się nie podoba...
Pozdrawiam, miłego dnia:)


środa, 13 kwietnia 2016

Kartka na Chrzest Święty

Witam serdecznie. Ty razem pokażę karteczkę na Chrzest Święty, całą w błękitach ze śliczną grafiką znalezioną w internecie, z dzieciątkiem i aniołkiem. Miłego oglądania Wam życzę:)


wtorek, 12 kwietnia 2016

Ślubny Exploding Box

Hej kochani. Dziś pokażę ślubny exploding box w stylu shabby chic. Wykonałam go według jednego sprawdzonego wzoru, z ulubionym motywem altanki 3D. Miłego oglądania Wam życzę:)