Moje Małe Dzieła

Moje Małe Dzieła

Translate

wtorek, 3 marca 2015

Ramka na 60-ta Rocznicę Ślubu i druga rocznica blogowania

Witam serdecznie. Dziś mija dokładnie dwa lata od momentu, w którym zaczęłam pisać bloga. 
Jest to czas wielu podsumowań, co udało mi się osiągnąć w przeciągu tego roku, a czego nie. Nie chodzi tu o statystyki, które zaskoczyły nawet mnie samą. Cieszę się, że mnie odwiedzacie, a ja ciągle się rozwijam, moje prace z roku na rok się zmieniają na lepsze:) Czy ktoś jeszcze pamięta moje pierwsze kartki? TU znajdziecie moje posty i kartki z marca 2013, samo to uważam za ogromny sukces, bo zaczynałam dosłownie od zera:) Wiele się zmieniło przez ten ostatni rok. Przede wszystkim udało mi się wybrać osobiście na dwa warsztaty, które wniosły bardzo dużo do mojej pracy. Ostatnio nadrobiłam, też zaległości w warsztatach online oraz napisał o mnie skandynawski magazyn "The Paper Crafting". Założyłam Fan Page na Facebook'u, nawiązałam współpracę z zaprzyjaźnioną kwiaciarnią. Dzięki czemu, cały czas coś robię;) Oczywiście powolutku powiększam swoją kolekcję przydasi. Osobiście uważam zeszły rok za bardzo udany i mam nadzieję, że następny będzie co najmniej tak pracowity jak ten.

A dziś pokażę robioną ostatnio na zamówienie ramkę ze zdjęciem, na 60-tą Rocznicę Ślubu. Pracę wykonałam na płótnie malarskim, formatu A4. Dzięki temu ma trwałą konstrukcję. Ramka jest w kolorach brązu, w stylu vintage i idealnie nadaje się do postawienia lub powieszenia na ścianie. A całość prezentuje się tak:

15 komentarzy:

 1. This is gorgeous!
  Hugs
  Linda xxx

  OdpowiedzUsuń
 2. Towarzyszę Twojemu blogowi od początku, więc pamiętam pierwsze karteczki i obserwuję Twój rozwój. Życzę Ci wiele twórczych pomysłów;)
  Ramka jest śliczna;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Ci Ewelinko drugiej rocznicy. Pamiętam Twoje pierwsze kartki i poszukiwania własnego stylu. Osiągnęłaś bardzo dużo i jestem pewna, że przed Tobą kolejne, wspaniałe i twórcze lata.
  Obraz jest prześliczny, na pewno zawiśnie na honorowym miejscu.
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi Ewelina this is gorgeous. Congratulations on your second blog anniversary that is quite an achievement. Hugs Jackie

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewelinko, gratuluję! Gratuluję rocznicy bloga i tego jak wiele osiągnęłaś przez ten czas. Życzę dalszego kreatywnego rozwoju, niech Ci sie szczęści.
  Prace Twoje są piękne i jak najbardziej zasługują na napisanie o nich w gazecie, na dodatek była to zagraniczna gazeta:)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Beautiful work Ewelina. This is gorgeous x

  OdpowiedzUsuń
 7. TWOJE prace są tak oryginalne że nie dziwne ze interesuja się zagraniczne pisma, a widzę odkąd tu jestem tez podobne wpisy

  OdpowiedzUsuń
 8. TWOJE prace są tak oryginalne że nie dziwne ze interesuja się zagraniczne pisma, a widzę odkąd tu jestem tez podobne wpisy

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna praca na płótnie !!!
  Jak zawsze wspaniałe dodatki :)
  To w takim razie wszystkiego najlepszego w tym blogowym świecie !!!
  Wielu kolejnych sukcesów i kolejnych wielu lat w tworzeniu pięknych prac.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ramka super, będzie wspaniałą pamiątką. Gratuluję rocznicy i życzę jeszcze wielu takich. Dziękuję, że bierzesz udział w mojej zabawie. Życzę powodzenia :))).

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję drugiej rocznicy w blogowym świecie. Karteczka piękna.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo oryginalna praca - super :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ramka śliczna ;) Gratuluję drugiej rocznicy i życzę dalszych sukcesów ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność od samego początku obserwować Twój rozwój i oglądać pierwsze kartki. Za każdym razem, gdy do Ciebie zaglądam jestem pełna podziwu jak bardzo one się zmieniają, jak osiągają najwyższą jakość i stają się małymi dziełami. A nie chodzi przecież tylko o kartki, a dowodem na to jest powyższa wspaniała praca. Gratuluję z całego serca tych nie zmarnowanych a świetnie spożytkowanych dwóch blogowych lat:) życzę wielu kolejnych jak również dalszych sukcesów, w które nie wątpię:)

  OdpowiedzUsuń