Moje Małe Dzieła

Moje Małe Dzieła

Translate

niedziela, 3 marca 2013

Na początku było....

Witam Serdecznie.
Całkiem niedawno rozpoczęłam swoją przygodę ze scrapbookingiem, zaledwie 12 lutego tego roku. To jakieś niecałe 3 tygodnie temu. Właściwie zaczęłam od zera bez przygotowania i doświadczenia. Postanowiłam spróbować - inwestując pewną sumę pieniędzy w nadziei, że się ona zwróci - nie pomyliłam się a nawet zaskoczyłam. Za namową przyjaciół podjęłam decyzję o stworzeniu bloga na ten temat, będę w nim ukazywać swoje kartki od samego początku kiedy to pierwszą zrobiłam tylko z materiałów które udało mi się przypadkiem kupić w sklepie papierniczym lub pasmanterii. Liczę na to, że będę się rozwijać i w końcu moje materiały i kartki będą coraz lepsze. Na sam początek zdjęcia po kolei, niektórych kartek które jak do tej pory udało mi się zrobić. Miłego oglądania :)
Kartka Imieninowa


Kartka Świąteczna

Kartka Świąteczna

Kartka Okolicznościowa

Kartka Okolicznościowa

Kartka Okolicznościowa


Kartka Świąteczna

Kartka Okolicznościowa

Kartka Świąteczna

Kartka Świąteczna

I tak by to wyglądało na sam początek. W prawdzie skromnie, ale od czegoś trzeba zacząć :) W miarę możliwości będę się starała dodać nowe zdjęcia moich kartek.
Życzenia
Postanowiłam, że będą w kartkach życzenia i wyszło całkiem ładnie:)

8 komentarzy:

 1. słodkie tworki :)
  i witaj w blogowym świecie!
  Twoje karteczki są bardzo delikatne :) życzę pasji i wciąż nowych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to będzie wspaniała przygoda :) i zabawa :) będę podglądać

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odwiedziny:)Wszystkiego dobrego w blogowym świecie:) ja również będę zaglądać:) karteczki bardzo ładne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje prace nie są piękne one są po prostu przepiękne i wyjątkowe. Zobaczyłam i od razu się tu rozgościłam. Mimo, że kartki robię tylko sporadycznie ale chętnie tu pozaglądam i to często. Podziwiam Cie za całokształt. Również za to jak masz dużo obserwatorów: Zapraszam również do obejrzenia mojego blogu, jestem od niedawna. http.//mojeprace.blogspot.com/ Robótki ręczne, Iza Kama (KaziaM)

  OdpowiedzUsuń
 5. niesamowite - jaką drogę przeszłaś w swojej twórczości, najnowsze karteczki są o wiele bardziej zaawansowane niż te na początku - ja jestem na takim początkowym etapie dopiero :)

  OdpowiedzUsuń